Türkiye Azerbaycan Yolcu Taşımacılığı | Gürsoylar Turizm


İstanbul Azerbaycan Otobüs Bileti En Uygun Fiyatlarla Gürsoylar Turizm’de
Dünyanın en büyük metropollerinden olan İstanbul sadece Türkiye için değil tüm Avrupa ve Asya için bir yol güzergâhıdır. Birçok havayolu firması İstanbul üzerinden Avrupa ve Asya’daki ülke ve şehirlere seferler düzenlemektedir. Ancak karayolu seyahati olarak kardeş ülke Azerbaycan’a çok fazla firma hizmet vermemektedir. Gürsoylar Turizm ile Türkiye Azerbaycan otobüs bileti almak suretiyle güvenli bir şekilde Azerbaycan’a seyahat edebilirsiniz.

Alacağınız İstanbul Azerbaycan otobüs bileti ile tarihi ve geçmişi ile bizim kardeş ülkemiz olan, tek millet iki ülke saydığımız Azerbaycan’a seyahat ederek ecdadımızın izlerini görebilir, enfes coğrafyası ile güzelliklerini seyre dalabilirsiniz. Yaklaşık olarak iki bin kilometrelik bu uzun yolculukta tamamı eğitimli ve güler yüzlü olan profesyonel personelimiz sayesinde hiçbir sıkıntı yaşamayacak ve harika otobüs içi ikramlarla hoşça vakit geçireceksiniz.
Gürsoylar Turizm olarak yılların verdiği tecrübe birikimi ve güven duygusu ile yolcu taşımacılığı ve yük taşımacılığı sektöründe hizmet vermekteyiz.
Yolcu Taşımacılığını;

* İstanbul - Bakü ; Bakü - İstanbul
* İstanbul - Gence ; Gence - İstanbul
* Ankara - Bakü ; Bakü - Ankara
* Ankara- Gence ; Gence - Ankara
* Bursa - Bakü ; Bakü - Bursa
* Bursa- Gence ; Gence - Bursa bölgelerinde sürdürmekteyiz.

Bu güzergahlarda yapacağınız yolculuklarınızda Gürsoylar Turizm farkını yaşamak için sizleri de bekleriz.